+420 777 922 144
info@motorsport.cz

16. 6. 2020

Adrenalin s dokonalou přilnavostí - Pirelli P Zero Trofeo R

Nejmodernější technologie a vysoký výkon nejlepších sportovních automobilů umocní Pirelli v momentě, kdy se styčným bodem mezi automobilem a vozovkou stane P Zero Trofeo R. Inovativní, ultra nízkoprofilová pneumatika je určena především na okruh, na suchý povrch, kde zvyšuje požitek řidiče z jízdy a zajišťuje absolutní bezpečnost i v hraničních situacích.

Adrenalin s dokonalou přilnavostí

Inovace

Inovativní materiály a směsi v kombinaci s dezénem pneumatiky přinášejí mimořádné výsledky. Pneumatika umožňuje řidičům jízdu na doraz a zlepšuje celkový zážitek z jízdy. S pneumatikou P Zero Trofeo R si můžete jízdu ve vysoce výkonném vozidle skutečně vychutnat, obzvlášť na okruhu. Směs pneumatiky P Zero Trofeo R přináší přesnost řízení a přilnavost při vysoké provozní teplotě spjaté s jízdou na okruhu a zaručuje dlouhodobou účinnost a rovnoměrné opotřebení.

Konstrukce a Profil

Klíčovou roli při vytváření konstrukce pneumatiky hrají zkušenosti ze závodů. Aby se dosáhlo optimální přilnavosti vozidla na silnici, běhoun na zadní pneumatice musí mít jinou tuhost než ten na přední pneumatice. Obecně lze říct, že pneumatiky jsou mnohem tužší než běžné cestovní pneumatiky, aby se zajistila stabilita i ve vysoké rychlosti.

Inovativní přepracování styčné plochy pneumatiky poskytuje větší kontaktní plochu než u předchozího produktu a rovnoměrnější rozložení tlaku zajišťuje lepší přilnavost, rovnoměrnější opotřebení a jízdní komfort. Inovace ve výrobním procesu zajišťuje rovnoměrné rozložení odstředivých sil uvnitř pneumatiky zejména ve vysoké rychlosti, co je velmi důležité pro udržení konstantní stopy a rozložení styčného tlaku ve vysoce namáhavých podmínkách. Geometrie patky a materiály navíc stabilizují spojení s ráfkem při zrychlovaní a brzdění.

Výhody P Zero Trofeo R

  • vysoce efektivní přilnavost na dráze
  • maximální stabilita při brzdění
  • výjimečná boční tuhost pro extrémní zatáčení
  • přesná reakce řízení
  • konzistentní časy na okruhu
  • přesná trajektorie

Motorsport, s. r. o.

Prodejna a výdejní místo e-shopu:
Motorsport, Poděbradská 29, 190 00 Praha 9

Otevírací doba:
Po – Pá: 8:00 – 16:30

sídlo společnosti
Poděbradská 541/29
190 00 Praha 9 – Vysočany

IČO: 15887405
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 921
Zásady ochrany osobních údajů
TOPlist