O nás   

Vítejte ve firmě, prodávající ročně tisíce závodních pneu pro automobily.

Závodní pneumatiky Pirelli pro rally na asfaltu, šotolině i sněhu, pro okruhové závody, pro závody do vrchu, pro historické závodní vozy i polozávodní pneu homologované do silničního provozu.

Závodní pneumatiky Avon pro závody do vrchu, závody na okruhu, pro rallycross, pro historické vozy i  polozávodní pneu homologované do silničního provozu.

Závodní pneumatiky Michelin pro okruhy a pro závody do vrchu.

Doplňkově dodáváme závodní pneumatiky Dunlop, Toyo a Hankook.

Pomocí 4 servisních vozidel dodáváme a montujeme závodní pneumatiky na závodech v servisních zónách rallye a v depech na okruzích a na kopcích.

Osobní odběr včetně přezutí je možné v naší prodejně a skladu v Praze 9, Na Výběžku 11. Pneumatiky též zasíláme pomocí dopravní služby DPD.

Dalšími klíčovými značkami v portfoliu jsou obytné vozy Hymer, Carado a autokosmetika SONAX , alu disky Revolution, Minilite, Borbet, oblečení a vybavení pro motorsport Alpinestars, Sparco, Stilo, BELL, K&N a Foliatec

Dále lodní motory Mercury/Marine, čluny a lodě Quicksilver Sea Ray a Salpa.

Jako člen Auto Charouz  Vám zprostředkuje i nákup automobilů značek, mimo jiné Mercedes Benz, Ford, VW, Volvo, Jaguar, Land Rover, Nissan, Cadillac a Corvette.