Adrenalin s dokonalou přilnavostí Pirelli P Zero Trofeo R

Nejmodernější technologie a vysoký výkon nejlepších sportovních automobilů umocní Pirelli v momentě, kdy se styčným bodem mezi automobilem a vozovkou stane P Zero Trofeo R. Inovativní, ultra nízkoprofilová pneumatika je určena především na okruh, na suchý povrch, kde zvyšuje požitek řidiče z jízdy a zajišťuje absolutní bezpečnost i v hraničních situacích.

Inovace

Inovativní materiály a směsi v kombinaci s dezénem pneumatiky přinášejí mimořádné výsledky. Pneumatika umožňuje řidičům jízdu na doraz a zlepšuje celkový zážitek z jízdy. S pneumatikou P Zero Trofeo R si můžete jízdu ve vysoce výkonném vozidle skutečně vychutnat, obzvlášť na okruhu. Směs pneumatiky P Zero Trofeo R přináší přesnost řízení a přilnavost při vysoké provozní teplotě spjaté s jízdou na okruhu a zaručuje dlouhodobou účinnost a rovnoměrné opotřebení.

Adrenalin s dokonalou přilnavostí Pirelli P Zero Trofeo R

Konstrukce a Profil

Klíčovou roli při vytváření konstrukce pneumatiky hrají zkušenosti ze závodů. Aby se dosáhlo optimální přilnavosti vozidla na silnici, běhoun na zadní pneumatice musí mít jinou tuhost než ten na přední pneumatice. Obecně lze říct, že pneumatiky jsou mnohem tužší než běžné cestovní pneumatiky, aby se zajistila stabilita i ve vysoké rychlosti.
Inovativní přepracování styčné plochy pneumatiky poskytuje větší kontaktní plochu než u předchozího produktu a rovnoměrnější rozložení tlaku zajišťuje lepší přilnavost, rovnoměrnější opotřebení a jízdní komfort. Inovace ve výrobním procesu zajišťuje rovnoměrné rozložení odstředivých sil uvnitř pneumatiky zejména ve vysoké rychlosti, co je velmi důležité pro udržení konstantní stopy a rozložení styčného tlaku ve vysoce namáhavých podmínkách. Geometrie patky a materiály navíc stabilizují spojení s ráfkem při zrychlovaní a brzdění.

Adrenalin s dokonalou přilnavostí Pirelli P Zero Trofeo R

Výhody P Zero Trofeo R

• vysoce efektivní přilnavost na dráze
• maximální stabilita při brzdění
• výjimečná boční tuhost pro extrémní zatáčení
• přesná reakce řízení
• konzistentní časy na okruhu
• přesná trajektorie