Závodní pneu Avon pro automobily   

Zveme Vás na návštěvu do prodejny v Praze 9, Na Výběžku 11.

Níže naleznete ceník vybraných nejprodávanějších závodních a sportovních automobilových pneu Avon. Sortiment se neustále vyvíjí a vyrábí se pneu i pro specifické požadavky Vás, zákazníků závodníků, proto zde nemáme vše zachycující eshop, ale nabízíme konzultace a výběr správných pneumatik včetně servisu u nás a na vybraných závodech.

Každému, kdo nás navštíví, zavolá nebo pošle email, rádi poradíme a pomůžeme vybrat a otestovat závodní pneumatiky nejvhodnější pro dané vozidlo i disciplínu.

Anglická továrna Avon vyrábí závodní pneumatiky už přes 50 let. Avon Tyres Motorsport je závodní oddělení americké firmy Cooper Tire and Rubber Company. Závodní pneu se v Melkshamu na jihozápadě Anglie vyrábějí pod oběma značkami, Avon a Cooper. Tradiční značka závodních pneumatik pro formule a sportovní vozy Avon nyní vyrábí stovky druhů závodních pneu, naprosto nejširší pole pneumatik od 10″ pneu pro Mini Cooper přes 13″ pneu od 5″ šířky po 16″ šířky pro historické F1, Š130RS, dragstery, pneu 14″ pro historická závodní auta, 15″ a 16″ diagonální i radiální pneu pro malé cestovní vozy pro závody do vrchu, 17″, 18″ a 19″ moderní lehké výkonné radiální závodní pneu pro nové moderní konstrukce závodních aut GT i DTM, celou šíři pneu pro rallycross od 13″ do 18″ a mnohé další. S logem Cooper jsou ty samé pneu dodávány do značkových seriálů a šampionátů, jako například do mistrovství světa v rallycrossu.

Kontakty jsou uvedeny přímo v ceníku a také zde:

ing. František Podhajský 777 295 429 podhajsky@motorsport.cz

ing. Jiří Wagner 777 554 422 wagner@motorsport.cz

Martin Komínek 724 208 808 kominek@motorsport.cz

Ladislav Hlavatý 737 566 734 hlavaty@motorsport.cz

Věra Klípová 777 922 023 klipova@motorsport.cz

Hlavní skupiny závodních pneu Avon jsou: rallycross, závody automobilů na okruzích, závody do vrchu, sprinty a slalomy automobilů, závody historických vozidel, sidecary, historické rally, automobilové a motocyklové pneu s homologací do silničního provozu se závodní konstrukcí, závodní historické i moderní motocyklové pneu

Ceník závodní pneu bez dph