Pohár Pirelli pokračuje i v roce 2015

Příznivou zprávou pro soutěžní jezdce je, že i v roce 2015 bude v České republice vypsán Pohár Pirelli pro Mistrovství ČR v rally – dvoudenní podniky i pro jednodenní Rallysprint sérii.
 
Každý rok více a více soutěžních jezdců se v České republice i ve světě spoléhá při automobilových soutěžích rally na pneumatiky značky Pirelli. Tento trend je patrný při soutěžích mistrovství světa i v regionálních šampionátech, kdy soutěžní jezdci kromě skvělých vlastností pneumatik Pirelli ocení i jejich příznivou cenu. Proto je potěšitelné, že i pro rok 2015 vypsal promotér Motorsport spol. s.r.o. Pohár Pirelli pro oba domácí šampionáty. Peněžní prémie se tak budou rozdělovat jak mezi účastníky dvoudenních soutěží MČR Rally, tak i mezi soutěžící Rallysprint série ve všech třídách.
 
Soutěžní jezdci, kteří se přihlásí do Poháru Pirelli, budou během celé sezony využívat zvýhodněných cen na pneumatiky Pirelli a pro přihlášení do Poháru Pirelli musí kromě vyplnění přihlášky ještě zakoupit čtyři nové pneumatiky Pirelli. Žádné další přihlašovací vklady nejsou požadovány a během celé sezony je tak možné bojovat o body v hodnocení Poháru Pirelli, kde se počítají body za umístění ve své třídě. K finančním prémiím tedy mají blízko posádky všech tříd bez ohledu na absolutní umístění. 
 
V roce 2015 se v obou šampionátech soutěží rally v ČR budou rozdělovat tyto finanční prémie:
 
1.     místo, 50 000,- Kč
2.     místo, 25 000,- Kč
3.     místo, 15 000,- Kč
4.     místo, 10 000,- Kč
5.     místo, 5 000,- Kč
 
Promotér Poháru Pirelli nabídne služby pneuservisu na všech soutěžích obou domácích šampionátů a pracovníci firmy Motorsport spol. s.r.o. poskytnou i technickou podporu Pirelli k nastavení vozu a správného nahuštění pneumatik.
 
Zájemci o účast v Poháru Pirelli získají více informací od pracovníků firmy Motorsport spol. s.r.o. Ing. Františka Podhajského, podhajsky@motorsport.cz  a Martina Komínka, kominek@motorsport.cz

 

Podobné příspěvky